Træningsledere 2019

Se opgaver for træningsleder: Klik her
Træningsledere 2019

Banens adresse er Præstevej 16a Ulbjerg
8832 Skals.

Rene Jensen                        21560222
Søren Ebbesen                     20264324      
Klaus Pedersen                     22125655
Ib Justesen                          40540015
Ole Mortensen                      40866933       Bestyrelsesmedlem
Lars Nielsen                         30246387       Kasserer
Rene Mathiasen                    22932280       Formand
Mogens H Jensen                  23833333       Bestyrelsesmedlem
Per Carstensen                     40509399
Allan Poulsen                        40949885
Henrik Rasmussen                 96577079
Per Granfeld                         61768647
Michael Delfs                        61790676


Afløsere
Dorthe Rosengaard                 50702152
Flemming Kurdahl                   72207260

DMU’s kriseberedskab

 

I tilfælde af alvorlige ulykker - Klik her

Hent 112 APP til din SmartPhone (APP store /Play butik) - Klik her

Med Danmarks officielle 112 app kan du starte et opkald til alarmcentralen og samtidig sende mobilens GPS-koordinater afsted. På den måde kan du få hjælp hurtigere.

Fordeling af køretid (Når der er Mini og Maxi)

Mini 25 min.
Maxi 35 min.

Fordeling af køretid (Når der er Mini, Maxi og QUAD)

Mini 20 min.
Maxi 20 min.
QUAD 20 min.

Træningsleder - Datoer

(Forbehold for ændringer - Der kan være nogen som har byttet vagter)


Lørdag 13-Apr Rene Jensen  
Tirsdag 16-Apr Søren Ebbesen  
Lørdag 20-Apr Ib Justesen  
Tirsdag 23-Apr Michael Delfs  
Lørdag 27-Apr Klaus Pedersen  
Tirsdag 30-Apr Lars Nielsen Klub Mesterskab
Lørdag 04-May Ole Mortensen  
Tirsdag 07-May Rene Mathiasen  
Lørdag 11-May Allan Poulsen  
Tirsdag 14-May Per Carstensen  
Lørdag 18-May Henrik Rasmussen  
Tirsdag 21-May Lars Nielsen Klub Mesterskab
Lørdag 25-May Per Carstensen  
Tirsdag 28-May Mogens Haldborg Jensen  
Lørdag 01-Jun Per Granfeld  
Tirsdag 04-Jun Rene Jensen  
Lørdag 08-Jun Michael Delfs  
Tirsdag 11-Jun Ib Justesen  
Lørdag 15-Jun Søren Ebbesen  
Tirsdag 18-Jun Lars Nielsen Klub Mesterskab
Lørdag 22-Jun Lars Nielsen  
Tirsdag 25-Jun Per Carstensen  
Lørdag 29-Jun Morten Justesen  
Tirsdag 02-Jul Klaus Pedersen  
Lørdag 06-Jul Ole Mortensen  
Tirsdag 09-Jul Rene Mathiasen  
Lørdag 13-Jul Mogens Haldborg Jensen  
Tirsdag 16-Jul Allan Poulsen  
Lørdag 20-Jul Per Granfeld  
Tirsdag 23-Jul Michael Delfs  
Lørdag 27-Jul Ib Justesen  
Tirsdag 30-Jul Søren Ebbesen  
Lørdag 03-Aug Klaus Pedersen  
Tirsdag 06-Aug Mogens Haldborg Jensen  
Lørdag 10-Aug Henrik Rasmussen  
Tirsdag 13-Aug Lars Nielsen Klub Mesterskab
Lørdag 17-Aug Søren Ebbesen  
Tirsdag 20-Aug Per Granfeld  
Lørdag 24-Aug Per Carstensen  
Tirsdag 27-Aug Allan Poulsen  
Lørdag 31-Aug Lukket pga Løb MMK 1-9  
Tirsdag 03-Sep Klaus Pedersen  
Lørdag 07-Sep Rene Jensen  
Tirsdag 10-Sep Per Carstensen  
Lørdag 14-Sep Ole Mortensen  
Tirsdag 17-Sep Rene Mathiasen  
Lørdag 21-Sep Per Granfeld  
Tirsdag 24-Sep Henrik Rasmussen  
Lørdag 28-Sep Ole Mortensen  
Tirsdag 01-Oct Allan Poulsen  
Lørdag 05-Oct Lars Nielsen Klub Mesterskab
Tirsdag 08-Oct Michael Delfs  
Lørdag 12-Oct Rene Mathiasen  
Tirsdag 15-Oct Rene Jensen  
Lørdag 19-Oct Mogens Haldborg Jensen  
Tirsdag 22-Oct Rene Mathiasen  
Lørdag 26-Oct Ib Justesen  
Klik her for at få dit eget GoMINIsite